Namiętne pieszczoty na kanapie i ostre całowanie w usta


www.Tu.tv

Kiedy jest ich dwu a ona jedna to anal jest obowiązkowy - Kutas w ustach, kutas w dupie tak wygląda codzienność nastolatek. Droga do szkoły może być przyjemna. Ba ona jest przyjemna. Bo czy jest coś lepszego od wydupczenia przez dwu napalonych i dojrzałych facetów?
Seks nie musi być nudny, może być zwariowany - Nie dość, że w autobusie to jeszcze z głowami wystającymi przez okno w dachu. To przecież jest prawdziwe zboczenie. Dobre i doskonałe zboczenie opływające sokami z cipy i z dwu kutasów. Nie ma jak ostre rżnięcie w drodze do domu ze szkoły.
Ona lubi na dwa baty, młoda a wie co dobre - To czego nauczy się w autobusie z kierowcą i mechanikiem nigdy nie zapomni. Tego rozkosznego bólu po tym jak duży kutas rozrywał jej dupala a drugi zapinał w mokrą pizdę. Tych czterech rąk na swoim ciele i bolących cycków po wszystkim.
Szczupła z kucykami zabawiająca sie z dwoma panami - Szczupła ruda laseczka z apetycznie sterczącymi cycuszkami zabawia sie z dwoma napalonymi, starszymi panami. Zna ich z drogi do szkoły bo to oni podwożą ją szkolnym autobusem na miejsce. Za to, że odbierają ją spod domu robi im dobre i pozwala na wszystko na co mają ochotę.
Od spermy to nawet makijaż jej spływa - Tak ostro się pierdoliła, że się spociła. Jest cała mokra a na twarzy ma ładunek spermy z dwu kutasów. I miała mieć tusz wodoodporny. Może i jest odporny na wodę ale nie na spermę.
Czyżby to była pozycja na autobusowego lotnika - Facet mimo swojego wieku jest nieźle wysportowany. Potrafi z góry podawać swojego kutasa do obciągania. A laska sie nie obciąga tylko zawodowo go obciąga i ssie jego pałę. A jego kolega w tej samej chwili ją zapina od dołu w cipsko.
Bez skrępowania oddaje swoją cipę kierowcy autobusu - Nie ma pojęcia co to obciach. Oddaje sie na schodach autobusu kierowcy, który wozi ją do szkoły. Nawet autobus się cieszy kiedy laska go dotyka. Rura staje mu w silnik.
Ciekawe kto później umyje siedzenie po jej soczkach, które wypływają z jej cipki - nie ma jak takiej laseczce. Na wagary wybrała się na zwiedzani szkolnego autobusu. A że gorąco było, rozebrała sie i zaczęła ocierać o wszystko co było w środku. Wszędzie zaczęła zostawiać soki wyciekające z jej cipy. Sprawdź sam!
Erotyczna droga do szkoły - Rachel ma zawsze trudną drogę do szkoły. Zrobi wszystko aby tam nie iść. Będzie się pieprzyła z kierowcą aby tylko pozwolił jej zostać w autobusie. No i on się godzi bo lubi pierdolić młode, napalone i soczyste dupeczki
I w garażu można pierdolić się w szkolnym autobusie - Słodkiej licealistce nic nie przeszkadza. Ona nawet w garażu wchodzi do autobusu i bez pytania rozbiera się i zaczyna prowokować kierowcę. Który facet jest odporny na wdzięki nagiej małolaty? Żaden. Więc i kierowca pierdoli ją aż siedzenia skrzypią.